Strona KS Czarna Kula Poznań


Turnieje

Puchar Poznania 2022 - rozpiska startowa

Ostatnie zatwierdzenie: 25.08.2022, 23:44


infoStrona nie jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, przez co może nie wyświetlać się poprawnie. W przypadku zaistnienia problemów prosimy o skorzystanie z widoku uproszczonego (bez danych zawodników) pod tym adresem lub użycie przeglądarki na komputerze.
Legenda
Termin i tor dostępny
Termin i tor, na które wpłynęło zgłoszenie rezerwacji, ale nie zostało ono potwierdzone przez Zgłaszającego (link w wiadomości E-mail)
Termin i tor, na które została zgłoszona i potwierdzona (link w wiadomości E-mail) rezerwacja, ale nie został on jeszcze zatwierdzony przez Organiaztora
Termin i tor zatwierdzony przez Organizatora
XYZZawodnik nieposiadający aktualnej licencji według wykazu SKK PZK (link)
XYZZawodnik posiadający aktualną licencję według wykazu SKK PZK (link) lub niepotrzebujący licencji (obcokrajowcy)
26.08.2022
Godz.Tor 1Tor 2Tor 3Tor 4
14:00Patryk Wawrzyniak
Leszno
(Polska)
Wiesław Brzóska
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Dorota Borowiak
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Marek Malicki
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
15:00Izabela Bogacka
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Jan Kielar
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Danuta Pribe
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Marcin Grzesiak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
16:00Waldemar Ruta
SSR Start Poznań
(Polska)
Maria Stachowiak
SSR Start Poznań
(Polska)
Sławomir Kowalski
SSR Start Poznań
(Polska)
Piotr Konieczka
SSR Start Poznań
(Polska)
17:00Florian Pałasz
SSR Start Poznań
(Polska)
Stefania Głodowska
SSR Start Poznań
(Polska)
Maciej Nowicki
SSR Start Poznań
(Polska)
Marek Nowak
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
18:00Grzegorz Brodowiak
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Krystian Książkiewicz
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Edyta Kląskała
KK Dziewiątka-Amica Wronki
(Polska)
Dorota Sawala
KK Dziewiątka-Amica Wronki
(Polska)
19:00Justyna Witkowiak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Maciej Falberski
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Janusz Adamczak
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Witold Zemler
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
20:00Eugeniusz Flisikowski
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Sebastian Rybarczyk
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Marcin Bobrowski
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Sebastian Bartkowik
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
21:00Bartosz Ratajczak
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Hubert Ratajczak
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
27.08.2022
Godz.Tor 1Tor 2Tor 3Tor 4
9:00Zbigniew Klimański
KS Start Gostyń
(Polska)
Jakub Klimański
KS Start Gostyń
(Polska)
Marek Podyma
KS Start Gostyń
(Polska)
Daniel Jarząb
KSiRNiS Tęcza Poznań
(Polska)
10:00Tomasz Pajor
KK Dziewiątka-Amica Wronki
(Polska)
Karol Kęsy
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Szymon Hojny
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
11:00Zdzisław Knasiak
OZK Poznański - Poznań
(Polska)
Szymon Sobkowiak
OZK Poznański - Poznań
(Polska)
Maciej Kozłowski
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Jadwiga Wojcieszak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
12:00Artur Dziamski
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Jagoda Dziamska
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Dominika Zygarłowska
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Tomasz Byliński
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
13:00
14:00Leszek Torka
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Izabela Torka
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Zofia Maćkowiak
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
15:00Mateusz Klecha
SKK Polonia 1912 Leszno
(Polska)
Weronika Torka
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Edward Szuba
BOSiR Brzesko
(Polska)
Marek Wojciechowski
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
16:00Patryk Kaczmarek
KK Wrzos Sieraków
(Polska)
Krzysztof Soból
BOSiR Brzesko
(Polska)
Agata Banaszak-Kamińska
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Katarzyna Wieczorek
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
17:00Iwona Dziamska
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Borys Piasta
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Mateusz Ptak
KS Start Gostyń
(Polska)
Mikołaj Poznański
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)