Strona KS Czarna Kula Poznań


Turnieje

Spis startujących

Uwaga

Na listach startowych wymienieni są tylko zawodnicy, zawodniczki i pary, które potwierdziły zgłoszenie (otworzyły link w wiadomości E-mail; w przypadku pary koniecznie oba linki).

Na niebiesko zaznaczeni są startujący, których start nie został jeszcze zatwierdzony przez Organiaztora.

XYZ - zawodnik nieposiadający aktualnej licencji według wykazu SKK PZK (link)

XYZ - zawodnik posiadający aktualną licencję według wykazu SKK PZK (link) lub niepotrzebujący licencji (obcokrajowcy)


Pary mieszane
L.p.NazwaNr lic. PZKParaKlubKraj
1Czarna Kula ISKK 1214/02 B
SKK 205/97
Karol Kęsy
Agata Banaszak-Kamińska
KS Czarna Kula Poznań
KS Czarna Kula Poznań
Polska
Polska
2Start ISKK 2521/14 B
SKK 1133/02 B
Waldemar Ruta
Maria Stachowiak
SSR Start Poznań
SSR Start Poznań
Polska
Polska
3Start IISKK 3070/21 B
SKK 3068/21 B
Florian Pałasz
Stefania Głodowska
SSR Start Poznań
SSR Start Poznań
Polska
Polska
4Alfa ISKK 2285/11 B
SKK 2074/10 B
Maciej Falberski
Justyna Witkowiak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
5JednośćSKK 2388/12 B
SKK 2389/12 B
Wiesław Brzóska
Dorota Borowiak
TSKK Jedność Kościan
TSKK Jedność Kościan
Polska
Polska
6Alfa IISKK 103/97 B
SKK 946/00
Danuta Pribe
Marcin Grzesiak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
7Alfa IIISKK 2578/15
SKK 2471/13
Artur Dziamski
Jagoda Dziamska
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
8Czarna Kula IISKK 144/97 B
SKK 2835/19
Janusz Adamczak
Katarzyna Wieczorek
KS Czarna Kula Poznań
KS Czarna Kula Poznań
Polska
Polska
9Polonia / AlfaSKK 2348/12
SKK 1821/08
Mateusz Klecha
Weronika Torka
SKK Polonia 1912 Leszno
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
10Alfa IVSKK 207/97
SKK 570/98
Leszek Torka
Izabela Torka
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
11Czarna Kula IIISKK 2744/17
SKK 2736/17
Mikołaj Poznański
Zofia Maćkowiak
KS Czarna Kula Poznań
KS Czarna Kula Poznań
Polska
Polska
12Start / DziewiątkaSKK 2031/10 B
SKK 2280/11 B
Zbigniew Klimański
Edyta Kląskała
KS Start Gostyń
KK Dziewiątka-Amica Wronki
Polska
Polska
Kobiety indywidualnie
L.p.Nr lic. PZKZawodnikKlubKraj
1SKK 2835/19Katarzyna WieczorekKS Czarna Kula PoznańPolska
2SKK 205/97 Agata Banaszak-KamińskaKS Czarna Kula PoznańPolska
3SKK 1133/02 BMaria StachowiakSSR Start PoznańPolska
4SKK 3068/21 BStefania GłodowskaSSR Start PoznańPolska
5SKK 2074/10 BJustyna WitkowiakKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
6SKK 2389/12 BDorota BorowiakTSKK Jedność KościanPolska
7SKK 2579/15Iwona Dziamska KS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
8SKK 3156/22 BIzabela BogackaTSKK Jedność KościanPolska
9SKK 103/97 BDanuta PribeKS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne Polska
10SKK 2280/11 BEdyta KląskałaKK Dziewiątka-Amica WronkiPolska
11SKK 2754/17 BDorota Sawala KK Dziewiątka-Amica WronkiPolska
12SKK 2471/13Jagoda Dziamska KS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
13SKK 1866/08Dominika Zygarłowska KS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
14SKK 1821/08Weronika TorkaKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
15SKK 570/98Izabela TorkaKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
16SKK 2736/17Zofia MaćkowiakKS Czarna Kula PoznańPolska
17SKK 86/97 BJadwiga WojcieszakKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
Mężczyźni indywidualnie
L.p.Nr lic. PZKZawodnikKlubKraj
1SKK 1214/02 BKarol KęsyKS Czarna Kula PoznańPolska
2SKK 209/97 BMarek WojciechowskiKS Czarna Kula PoznańPolska
3SKK 2072/10 BZdzisław KnasiakOZK Poznański - PoznańPolska
4SKK 2170/11 BSzymon SobkowiakOZK Poznański - PoznańPolska
5SKK 2521/14 BWaldemar RutaSSR Start PoznańPolska
6SKK 1143/02 BSławomir KowalskiSSR Start PoznańPolska
7SKK 470/98 BPiotr KonieczkaSSR Start PoznańPolska
8SKK 3070/21 BFlorian PałaszSSR Start PoznańPolska
9SKK 2833/19 BMaciej NowickiSSR Start PoznańPolska
10SKK 976/00Patryk Wawrzyniak Leszno Polska
11SKK 2285/11 BMaciej FalberskiKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
12SKK 21/97Edward SzubaBOSiR BrzeskoPolska
13SKK 316/97Krzysztof SobólBOSiR BrzeskoPolska
14SKK 2388/12 BWiesław BrzóskaTSKK Jedność KościanPolska
15SKK 2508/14 BMarek MalickiTSKK Jedność KościanPolska
16SKK 144/97 BJanusz AdamczakKS Czarna Kula PoznańPolska
17SKK 2507/14 BGrzegorz BrodowiakTSKK Jedność KościanPolska
18SKK 2571/15 BKrystian KsiążkiewiczTSKK Jedność KościanPolska
19SKK 2905/20 BSebastian RybarczykTSKK Jedność KościanPolska
20SKK 2791/18 BMarcin BobrowskiTSKK Jedność KościanPolska
21SKK 946/00Marcin Grzesiak KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne Polska
22SKK 2438/13Tomasz BylińskiKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
23SKK 2578/15Artur DziamskiKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
24SKK 2083/10 BSebastian BartkowikTSKK Jedność KościanPolska
25SKK 2657/16 BEugeniusz FlisikowskiTSKK Jedność KościanPolska
26SKK 2572/15 BWitold ZemlerTSKK Jedność KościanPolska
27SKK 2515/14 BJan KielarKS Czarna Kula PoznańPolska
28SKK 2744/17Mikołaj PoznańskiKS Czarna Kula PoznańPolska
29SKK 2512/14Mateusz Ptak KS Start Gostyń Polska
30SKK 1401/04 BMarek NowakTSKK Jedność KościanPolska
31SKK 2031/10 BZbigniew KlimańskiKS Start GostyńPolska
32SKK 2795/18 BJakub KlimańskiKS Start GostyńPolska
33SKK 2002/10 BMarek PodymaKS Start GostyńPolska
34SKK 2039/10Tomasz PajorKK Dziewiątka-Amica WronkiPolska
35SKK 1342/03Patryk Kaczmarek KK Wrzos SierakówPolska
36SKK 2348/12Mateusz KlechaSKK Polonia 1912 LesznoPolska
37SKK 207/97Leszek TorkaKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
38SNiS 22/2012 B3Daniel JarząbKSiRNiS Tęcza PoznańPolska
39SKK 2805/18Szymon HojnyKS Czarna Kula PoznańPolska
40SKK 2158/11 BMaciej KozłowskiKS Czarna Kula PoznańPolska
41SKK 2576/15Borys PiastaKS Czarna Kula PoznańPolska
42SKK 3074/21 BBartosz RatajczakTSKK Jedność KościanPolska
43SKK 3155/22 BHubert RatajczakTSKK Jedność KościanPolska